Kariéra

Přidejte se i Vy k našim spokojeným zaměstnancům a využijte možnosti práce v prosperující firmě s bohatou historií a tradicí, ve firmě působící v jednom z nejvíce expandujících odvětví na světě.

Těší nás Váš zájem pracovat ve společnosti KNAUF INSULATION spol. s r.o. Pokud Vás některá z aktuálně nabízených pozic zaujme a splňujete-li dané požadavky, vyplňte prosím elektronický formulář a přiložte svůj strukturovaný životopis. V případě, že zde odpovídající pracovní pozici nenaleznete, a přesto máte o práci v naší společnosti zájem, vyplňte prosím registrační online formulář. My Vás na jeho základě zařadíme do naší databáze a v případě, že nalezneme odpovídající možnosti Vašeho uplatnění, sami Vás zkontaktujeme.

Odesláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrových řízení na volná pracovní místa v souladu se zákonem 101/2000 Sb. Údaje budou uchovány a využívány pouze pro potřeby náborových a výběrových aktivit společnosti, a to až do odvolání písemnou formou. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a souhlas se zpracováním těchto údajů je možno kdykoliv odvolat.

Pro získání podrobných informací klikněte na název pracovního místa v sekci "Seznam volných míst". Naše vyjádření zasíláme všem uchazečům do jednoho měsíce od obdržení životopisu.

© 2024 Knauf Insulation. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil WebAp | Webové a grafické studio