Knauf Insulation pomáhá regionu

V příjemném prostředí zasedací síně nové radnice v Krupce se 29. ledna odpoledne konala malá slavnost. Sešli se na ní představitelé neziskových organizací, kteří již tradičně převzali granty pro svoji činnost, zejména práci s dětmi a mládeží.
Letos Knauf Insulation rozdělil celkem 725 000 korun, které pomohou místním sportovním oddílům plavání, stolního tenisu, florbalu, fotbalu, atletice, raketovým modelářům či Dobrovolnickému centru v Ústí nad Labem.  Finanční injekci získalo též město Krupka v čele s jeho starostou Zdeňkem Matoušem. Všichni obdarovaní si této podpory velmi váží, jak ujistili ředitele závodu Ing. Jana Brázdu, bez ní si už rozvoj svých oddílů nedovedou představit. Knaufinsulation je jediný ze závodů v Průmyslové zóně Krupka, který takto dlouhodobě pomáhá. Za období své působnosti od roku 2008 do 2019 již takto rozdělil 20 milionů korun.

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

© 2024 Knauf Insulation. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil WebAp | Webové a grafické studio