CENA PRO DODAVATELE ROKU 2020 VYROBENA LIDMI Z CHRÁNĚNÉ DÍLNY ARKADIE

Každoročně vedení závodu KnaufInsulation v Krupce oceňuje svého dodavatele roku, který na základě hodnotících kritérií B2B vztahů dodal největší porci „partnerství“.
Partnerství je jednou ze 4 firemních hodnot celé skupiny KNAUF, do které KnaufInsulation patří.

„Partnerství vzniká v čase. Nelze ho vytvořit rozhodnutím managementu. Je to o nastavení mysli, o empatickém vztahu vůči svému zákazníkovi, o schopnosti se vcítit do jeho potřeb a předvídat jeho budoucí potřeby. O schopnosti pružné reakce na potřeby zákazníka, kterému jede jeho výrobní linka 24h denně a 7 dní v týdnu. Dodavatel se integruje do firemní kultury svého zákazníka. Hraje stejnou hru a vyznává stejné hodnoty. Základem B2B partnerství je důvěra mezi členy vedení spolupracujících společností. Kvalitu vztahů, které říkáme partnerství, ale především vytváří lidé, co odvádí svůj denní výkon či servis, obsažený v příslušných smlouvách. Nejvíce toho partnerství jsme našli v roce 2020 u parťáka, co se jmenuje BTN Czech a s. a dlouhodobě v našem závodě poskytuje úklidové služby v celém rozsahu potřeb závodu. Pomohli nám s řadou velmi specifických opatření v úklidu, hygieně a desinfekce, která měnící se situace v prevenci covid-19 přinášela. Děkujeme na vynikající spolupráci a právě to partnerství“ komentoval ředitel závodu Ing. Jan Brázda

Cenu dodavatele roku vyrábí pro KI šikovné ruce v chráněné dílně Arkádie. Je to výrobně velmi náročný kus keramiky v podobě domku s izolací KI a dlouhodobě takto vytváří zdroje jak pro Arkádii, tak přináší radost i oceněné společnosti.

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek

© Knauf Insulation. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil WebAp | Webové a grafické studio