Turnaj v kuželkách 2018

~~Když se spojí dvě organizace poskytující sociální služby, sponzor a vstřícní dobrovolníci, vzejde z toho mnoho dobrého.V tomto případě 6.ročník turnaje v kuželkách DOZP (domov pro osoby se zdravotním postižením) Všebořice a Arkadie (společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené).
 Již  řadu let podporujeme Arkadii s celou škálou aktivit. Aktivit opravdu s velkým “A“, protože se vždy jedná o podporu činností, při kterých nezůstane nikdo sedět. Cyklistický výlet spojený s plavbou lodí, společná snídaně s následujícím společným tvořením v keramických  dílnách, rybaření na Proboštovském rybníku - zkrátka Aktivní život. 14 září to byl již šestý turnaj v kuželkách. Vstřícnými dobrovolníky ale nejsou jen  zaměstnanci Knaufu, také členové Kuželkářského klubu TJ Lokomotiva, v jehož všebořické kuželně se turnaj odehrál a zaměstnanci DOZP.
Společné zážitky podpořily i diplomy a medaile vyrobené v chráněných dílnách Arkadie pro všechny účastníky. Všichni si odnesli sladké dárečky.  Důležité není zvítězit, důležité je se zúčastnit, aktivně.
 

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

© Knauf Insulation. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil WebAp | Webové a grafické studio