Rybaření s dětmi z Arkadie

Vedení závodu KNAUF INSULATION, ve spolupráci s místní organizací Českého rybářského svazu v Teplicích, již po šesté připravilo pro děti z Arkadie rybářské závody. Ty se letos opět odehrály u Proboštovského rybníka, ve čtvrtek 15. května 2017. Parta dětí z Arkadie a dobrovolníci spolu strávili příjemné dopoledne které doprovázelo naprosto ukázkové letní počasí. Za kvalitu ani za kvantitu úlovků se nemusel letos opravdu nikdo stydět viz. fotogalerie.

Ceny pro vítěze vyrobila Arkadie, speciální trofeje věnovala ČRS Teplice. Občerstvení zajistila Knauf Insulation a skvělý "rybářský" guláš zajistila společnost Zdravěnka. Všem děkujeme za čas a úsilí které akci každoročně věnují, a pevně doufáme, že se opět v příštím roce sejdeme ve zdraví a dobré náladě.  

Foto/Autor : Novrazz 

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

© Knauf Insulation. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil WebAp | Webové a grafické studio