Osobnost roku Ústeckého kraje za rok 2016

 Ve středu 15.2. jsem převzal ocenění Osobnost roku Ústeckého kraje v kategorii podnikání a management - 6. ročník čtenářské ankety vydavatelství Metropol a ČEZ, pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje.
To, že nás několik tisíc hlasů vnímá pozitivně, že si lidé dali práci s nominací a posíláním hlasů do ankety, je signálem, že svoji práci děláme jinak, než je obvyklé a očekávané.

Firma jako taková je jen identifikačním číslem v obchodním rejstříku. Jaká firma je, jak se chová a jak ji vnímá právě okolí, už je výsledkem aktivit lidí, kteří ve firmě pracují. Jaké sdílí hodnoty, jakou si vytváří firemní kulturu a jaké mají postoje ke své práci. ke svému okolí a ke svým zákazníkům.
Takže to ocenění patří nejen mně, ale i majitelům, kteří rok co rok podporují kultivaci vztahu firmy ke svému okolí. Podíl na úspěchu má také vedení společnosti, pro které sociální zodpovědnost firmy není jen líbivé heslo marketingové komunikace. No a určitě svůj díl na ocenění máte i Vy – mí spolupracovníci. Tak děkuji a počítám s Vámi i nadále. Berme to ale s pokorou. Zítra je další den a další šance jít ráno do práce, něco vymyslet, opravit zařízení, vystavit objednávku, vyřešit s kolegou problém, vytvořit přidanou hodnotu pro náš business, kterou ocení náš zákazník…
Hezký den
Jan Brázda

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

© Knauf Insulation. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil WebAp | Webové a grafické studio