Dodavatel roku 2018

Je to již tradice, že se na začátku každého roku vybere a následně oznámí nejlepší externí dodavatel závodu v roce minulém. Svůj návrh může podat každé oddělení i jednotlivec, kteří obecně do přímého styku s dodavateli přicházejí. Celou proceduru zajišťuje oddělení logistiky, které pro nás služby dodavatelů nakupuje.
Kromě svého tipu jsem měl letos také možnost přímé účasti na slavnostním setkání s vítězem ankety Nejlepší dodavatel roku 2018, spojeném s naším poděkováním a předáním ceny, upomínky na tuto chvíli. Tím dodavatelem byla firma EMITEP s.r.o., zastoupená Ing. Miloslavem Knotkem.
Jako pracovník zodpovědný za výrobu skloviny v tavícím agregátu musím v tomto procesu respektovat vznik emisí, které odchází do okolní atmosféry. Jejich složení a množství musí splňovat přísné limity, vydané pro náš závod Krajským úřadem v Ústí nad Labem. Naší povinností je provést jednou ročně autorizované měření emisí. Protokol, zpracovaný na základě výsledků měření, musíme ve stanovené lhůtě předat úřadům. A právě tady je vklad, služba EMITEPu pro Knauf Insulation. Pracovníci této firmy provedou měření vlastním přístrojovým vybavením a dodají výslednou dokumentaci. A nejen to. Kdykoli jsou připraveni pomoci, konzultovat situaci a doporučit řešení v této oblasti, v emisích a ochraně ovzduší. Jsou to odborníci s letitou zkušeností a dobrým jménem, zejména ve sklářském průmyslu. Dodavatel, se kterým se spolupracuje opravdu dobře.
Bylo proto velmi příjemné strávit s Ing. Knotkem nějaký čas v pěkném prostřední hotelové restaurace v Teplicích, ohlédnout se za tím, co již EMITEP pro Knauf Insulation vykonal a vyjádřit oboustranný zájem na další spolupráci.
Miroslav Korf     

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek

© Knauf Insulation. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil WebAp | Webové a grafické studio