5. ročník turnaje v kuželkách

Když se spojí dvě organizace poskytující sociální služby, ochotný sponzor a vstřícní dobrovolníci, vzejde z toho mnoho dobrého pro klienty. V tomto případě již  5.ročník turnaje v kuželkách DOZP (domov pro osoby se zdravotním postižením) Všebořice a Arkadie (společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené).
Turnaj byl uskutečněn za spolupráce společnosti KNAUF INSULATION, který  vybavil všechny soutěžící  čepicí s logem společosti. Energii všech 52 hráčů dobilo po odehrání prvního kola výborné občerstvení, které obstarala společnost KNAUF INSULATION.  Všichni klienti si odnesli ručně vyrobené diplomy a krásné medaile, které vyrobila chráněná dílna Arkadie Teplice. Již sehraní dobrovolníci, zaměstnanci DOZP a Arkadie, společně zajistili perfektní průběh turnaje, který po celou dobu provázela naprosto skvělá nálada.  Důležité není zvítězit, důležité je se zúčastnit, aktivně. Ani letos nikdo neodešel s prázdnou, všichni soutěžící si odnesli skvělé ceny, dobrou náladu a nezapomenutelný zážitek. Těšíme se za rok opět na viděnou.
 

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

© Knauf Insulation. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořil WebAp | Webové a grafické studio